Happy New Year 2017

KOCHANI !!!

W tym ostatnim dniu 2016 roku chcemy Wam z całego serca podziękować za okazaną pomoc. Księgowanie 1-go % za 2015 rok zakończyło się z końcem listopada, czas więc na krótkie podsumowanie…
Jak już pisałam wcześniej – nie znamy nazwisk darczyńców – tego urzędy skarbowe nie zdradzają, wiemy za to w jakim mieście się rozliczali.
A więc w ub. roku wsparło nas swoim procentem 148 osób. Jak zwykle nie zawiedli znajomi/nieznajomi z całej Warszawy: Targówek, Ursynów, Praga, Bielany, Bemowo, Mokotów, Wola, Wawer, Śródmieście, a poza tym – Ostrołęka, Brodnica, Pruszków, Lublin, Cieszyn, Toruń, Wołomin, Żory, Grodzisk Maz. Legionowo, Wyszków, Jastrzębie Zdrój, Kielce, Końskie, Rypin, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Węgrów, Nowy Dwór Mazowiecki, Rybnik, Wodzisław Śląski, Lipno, Łomża, Lipsk, Nowy Targ. Jeżeli wpisaliście w swoim zeznaniu dane Michałka, a rozliczaliście się z US w innym mieście niż wymienione to bardzo proszę o kontakt.
Niebawem znowu będziemy Was prosić o pomoc, tym bardziej że w Nowym Roku czekają nas nowe wyzwania, a co za tym idzie dodatkowo duże wydatki. O szczegółach napiszemy wkrótce (jak już będziemy mieli wszystko na papierze „czarno a białym”) : Życzymy Wam wszystkiego najlepszego – zdrowia, szczęścia, realizacji wszystkich planów.

podziekowanie-misia-2016

 

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email